Rubriky:

MS 2018

Infantino bude za rok usilovat o znovuzvolení do čela FIFA

13. června 2018 13:52 - Moskva

Předseda FIFA Gianni Infantino oznámil, že příští rok se bude ucházet o znovuzvolení do čela světové fotbalové federace. Osmačtyřicetiletý italský funkcionář to prohlásil na středečním zasedání kongresu FIFA v Moskvě, kde ve čtvrtek odstartuje světový šampionát.

 

Sergei Karpukhin, Reuters

"Ano, budu znovu kandidovat," řekl Infantino. FIFA vede od února 2016, kdy ve funkci nahradil dlouholetého šéfa Seppa Blattera, který odstoupil kvůli rozsáhlé korupční aféře. Pro volby, které se uskuteční příští rok v červnu v Paříži, zatím bývalý generální sekretář UEFA nemá soupeře.

"Chci pokračovat další čtyři roky, protože věřím v to, co dělám. A věřím, že mám co nabídnout FIFA a celému fotbalu. Cítím, že mám velkou podporu z celého světa od lidí, kteří chtějí FIFA jako silnou organizaci a kteří vnímají, že se FIFA snaží o rozvoj fotbalu," prohlásil Infantino.

ČTK

Časová osa: MS 2018

Filtr článků - MS 2018


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

           
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Play-off

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..