Rubriky:

Ostatní

Živě

Takto se Brazilci připravují na Čechy. Při rozcvičce padaly pohlavky a ouška

19. března 2019 14:14 - Praha

Brazilci se v Portu připravují na zápas s Panamou a českou reprezentací. V pondělí se sešli na prvním tréninku a očividně měli dobrou náladu. Při rozcvičce se ten, který ji pokazil a spadl mu míč na trávník, dočkal odměny. Dostal za uši, pohlavek, prostě co který spoluhráč vymyslel. A tak to běželo, dokud se všichni na odměně nevystřídali.

Video již není dostupné

sntv

Hlavní trenér Brazílie Tite uspořádal v pondělí na Estádio do Dragão první trénink v tomto roce. Kanárci budou hrát v sobotu v Portu s Panamou a v úterý 26. března se v přátelském utkání představí v Praze proti České republice.

Češi si během krátké doby užijí fotbalových gigantů. Čtyři dny před fotbalovým svátkem v Edenu je čeká souboj o EURO s Angličany ve Wembley a to už tento pátek.

V pondělí Brazílie oznámila zatím poslední změnu v sestavě. Za Daniho Alvese ze slavného PSG, byl povolán nováček Fagner z Corinthians. Na soupisce Kanárků chybí i největší hvězda a Alvesův spoluhráč z PSG Neymar, který stále není fit po lednovém zranění nártu.

lik, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.