Živě

Takto se Brazilci připravují na Čechy. Při rozcvičce padaly pohlavky a ouška

19. března 2019 14:14 - Praha

Brazilci se v Portu připravují na zápas s Panamou a českou reprezentací. V pondělí se sešli na prvním tréninku a očividně měli dobrou náladu. Při rozcvičce se ten, který ji pokazil a spadl mu míč na trávník, dočkal odměny. Dostal za uši, pohlavek, prostě co který spoluhráč vymyslel. A tak to běželo, dokud se všichni na odměně nevystřídali.

Video již není dostupné

sntv

Hlavní trenér Brazílie Tite uspořádal v pondělí na Estádio do Dragão první trénink v tomto roce. Kanárci budou hrát v sobotu v Portu s Panamou a v úterý 26. března se v přátelském utkání představí v Praze proti České republice.

Češi si během krátké doby užijí fotbalových gigantů. Čtyři dny před fotbalovým svátkem v Edenu je čeká souboj o EURO s Angličany ve Wembley a to už tento pátek.

V pondělí Brazílie oznámila zatím poslední změnu v sestavě. Za Daniho Alvese ze slavného PSG, byl povolán nováček Fagner z Corinthians. Na soupisce Kanárků chybí i největší hvězda a Alvesův spoluhráč z PSG Neymar, který stále není fit po lednovém zranění nártu.

lik, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.