Živě

Rarita! Náhradník musel po minutě střídat. Proč? Tomu neuvěříte

21. dubna 2019 08:00 - Stockholm/Praha

Neuvěřitelné, šílené, neskutečné. Tohle střídání se prostě nepovedlo a je z něj světová rarita. Přitom to měla být klasika, úplně běžné střídání. Jenže nebylo. A čerstvá posila z lavičky musela ve druhé švédské fotbalové lize po minutě s kuriozním zraněním ze hřiště. Co se stalo, se můžete podívat v přiloženém videu.

Video již není dostupné

C More, sntv

Švéd Mattias Özgun z týmu Degerfors byl u postranní čáry připraven naskočit do hry, plácl si s Axelem Lindahlem a vběhl na hřiště. Jenže od první chvíle bylo znát, že něco není v pořádku. Povzbuzující gesto v podání obou fotbalistů se tak úplně nevydařilo - Lindahl při něm spoluhráče šťouchl nešťastně do oka.

Nakonec se ukázalo, že mladý švédský náhradník ani po ošetření nebude schopen pokračovat ve hře. A tak minutu poté, co naskočil do zápasu, hrací plochu opět opustil.

Situace se stala ve druhé švédské lize během zápasu Östers - Degerfors (1:1), záběry z utkání teď baví a udivují diváky po celém světě.

bak, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.