Rubriky:

Ostatní

Živě

Rarita! Náhradník musel po minutě střídat. Proč? Tomu neuvěříte

21. dubna 2019 08:00 - Stockholm/Praha

Neuvěřitelné, šílené, neskutečné. Tohle střídání se prostě nepovedlo a je z něj světová rarita. Přitom to měla být klasika, úplně běžné střídání. Jenže nebylo. A čerstvá posila z lavičky musela ve druhé švédské fotbalové lize po minutě s kuriozním zraněním ze hřiště. Co se stalo, se můžete podívat v přiloženém videu.

Video již není dostupné

C More, sntv

Švéd Mattias Özgun z týmu Degerfors byl u postranní čáry připraven naskočit do hry, plácl si s Axelem Lindahlem a vběhl na hřiště. Jenže od první chvíle bylo znát, že něco není v pořádku. Povzbuzující gesto v podání obou fotbalistů se tak úplně nevydařilo - Lindahl při něm spoluhráče šťouchl nešťastně do oka.

Nakonec se ukázalo, že mladý švédský náhradník ani po ošetření nebude schopen pokračovat ve hře. A tak minutu poté, co naskočil do zápasu, hrací plochu opět opustil.

Situace se stala ve druhé švédské lize během zápasu Östers - Degerfors (1:1), záběry z utkání teď baví a udivují diváky po celém světě.

bak, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga - nadstavbová část

Fortuna liga mění herní formát. Po 30. kole základní části se hraje nadstavbová část, během které jsou kluby rozděleny do tří skupin - o titul, evropské poháry a záchranu. Nadstavba startuje 3. 5. a bude uzavřena 2. 6.