Živě

Šokující chování italského fotbalisty: Před půvabnou rozhodčí stáhl trenky a ...

30. května 2019 18:48 - Řím/Praha

Velký skandál způsobilo chování teprve 14letého italského fotbalisty na mládežnickém turnaji v Mestre poblíž Benátek. Hříšník už zná za své chování trest.

 

Twitter

Incident se stal v utkání mezi týmy Treporti a Miranense. Mladistvý hráč Treporti velmi nevybíravě reagoval na verdikt rozhodčí Giulie Nicastrové, která proti jeho týmu nařídila rohový kop.

Mladík si před sudí Nicastrovou stáhl trenky a obnažený směrem k ní zařval: „Uvidíme, jestli máš kuráž mě vyloučit, nebo...," nedokončil větu, zatímco naznačoval orální sex.

Rozhodčí, mimochodem přítelkyně útočníka Palerma Stefana Morea, hříšníka ihned vyloučila.

Italská fotbalové federace označila chování hráče jako „absolutně neakceptovatelné". Mladík dostal jednoletý distanc. Benátská disciplinárka mu může ale trest zkrátit na polovinu, pokud podstoupí výchovný program.

To se ale svazovému prezidentovi Gabrielu Gravinovi vůbec nelíbí. „Z mého pohledu nesmí být trest v žádném případě zkrácen. Budu v tomto ohledu tvrdě intervenovat. Jen těžko skrývám obrovské rozčarování," řekl prezident britské stanici BBC.

roj, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.