Rubriky:

Ostatní

Živě

Neuvěřitelná chyba. Gólman vyběhl z brány a vrhnul se pod nohy útočníkovi. Výsledek? Zazdil, co se dalo

8. července 2019 22:33 - Peking/Praha

Čas od času se každému gólmanovi něco nepovede. Někdy jde o pořádný kiks, kterým se baví celý fotbalový svět, jindy jde o menší omyl. Chyba, kterou „vyrobil“ Čang Lie, gólman v čínské Superlize, se ale jen tak nevidí. V zápase Peking Žen-che - Šan-tung Lu-neng Tchaj-šan se brankář pekingského celku dopustil fatálního omylum, který vyústil v branku hostujícího mužstva.

sntv

Když gólman vidí, že protihráč vysouvá svého útočníka šikovnou přihrávkou za obranu, obvykle vyběhne z brány, aby hráči zmenšil úhel nebo se mu vrhnul pod nohy a snažil se mu míč ukořistit.

Přesně to měl v plánu také Čang Lie, jenže jeho plán totálně ztroskotal - nebohý gólman totiž totálně minul jak útočícího Rogera Guedese, tak i balon. Následně se sice ještě dokázal zvednout a čelit svému protivníkovi znovu - ale opět selhal. Na jeho účet se tak teď baví celý svět.

I díky jeho chybě prohrál Peking Žen-che zápas 0:2.

bak, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2019-2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.