Rubriky:

Ostatní

Tohle neměl dělat! Ronaldova sestra ostře vyplísnila Van Dijka za vtípek o CR7

3. prosince 2019 14:27 - Paříž/Praha

Jízlivě vtipkovat o Cristianu Ronaldovi se evidentně nevyplácí, obzvlášť v den, kdy skončí až třetí v anketě o nejlepšího fotbalistu - ve Zlatém míči. Druhý muž pořadí Virgil van Dijk se o to jen pokusil a vykoledoval si káravě výchovnou nálož, kterou sepsala Ronaldova sestra Katia Aveirová, čímž se dostala na přední stránky sportovních médií po celém světě.

 

Massimo Pinca, Reuters

Van Dijk zaostal za vítězným Lionelem Messim o pouhých sedm bodů, před třetím Ronaldem měl náskok 203 bodů. Ronaldo už tradičně Messiho korunovaci odmítl osobně přihlížet a dal přednost ceremoniálu v Miláně, kde pro něj byly nachystané vítězné pocty.

Když Van Dijk dostal otázku, co říká na absenci Ronalda v Paříži, naoko se divil. „Proč? On měl snad šanci vyhrát?“ vtipkoval nizozemský obránce Liverpoolu.

Messi nejlepší v historii? Ronaldo byl okraden, všichni to víte, zuří v Itálii

A to neměl dělat. Alespoň podle sestry hvězdného Portugalce. Ta se ihned jala sepisovat na svém instagramovém účtu kritickou palbu.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 

Acho que há pessoas a viver completamente frustradas!!! E fora da realidade... A tal humildade! Repórter: "Cristiano Ronaldo não estará cá esta noite. É menos um rival a ter em conta." Van Dijk: " É Cristiano Ronaldo realmente um rival?" Foi esta a resposta do central holandês do Liverpool, quando confrontado sobre a ausência do astro português da gala desta noite. É certo e sabido que Ronaldo não ganhará o prémio desta noite. Apesar de ter vencido importantes títulos colectivos...mas isso é outra conversa e que lá na frente iremos ver onde vai chegar a verdade sobre o futebol !!! Agora, caro Virgil, para onde tu vais, Cristiano Ronaldo já foi e já veio mil vezes . Vê lá bem, meu caro Virgil, que o Cristiano Ronaldo foi tri-campeão no país onde tu já jogas há anos e ainda não conseguiste meter a mão na "lata". O Cristiano Ronaldo até foi o melhor jogador e melhor marcador no país onde jogas Virgil. Por sinal, era até bem mais jovem que tu. Depois, caro Virgil, o Cristiano Ronaldo foi para outras paragens e tornou-se no maior jogador da história de um clubezito. Real Madrid, diz-te algo Virgil? É possível que sim, porque esse clube, com esse tal Cristiano até te derrotaram na final de uma tal de Champions League. Dessas, já o Ronaldo tem 5, Virgil. E esse tal Ronaldo e companheiros, com as quinas ao peito, esmagaram a tua "laranja" numa final. Foi duro, Virgil? Temos pena. E, caro Virgil, numa das épocas menos conseguidas da sua carreira, o Cristiano Ronaldo ainda venceu mais títulos que tu. Impressionante, não é? Agora, Virgil, vai vencer títulos daqueles que realmente contam e depois falamos. Quando tiveres uma mão cheia deles, dos realmente importantes, talvez te possas sentar à mesa com o Cristiano. Ou como se diz na nossa terra, cresce e aparece! E para mim @cristiano és e serás para sempre o melhor jogador do mundo!!! E quem não gosta que ponha na roda do prato !!!😂❤️❤️❤️( como se diz na nossa terra ,pequenina para muitos ) mas de onde saiu o melhor de todos os tempos...#assinoembaixoluisfaria #cr7n1 #Eotrabalhocontinua #respostastánahistoriaenomuseu #orgulhodomeurei #Deusnocomando

Příspěvek sdílený Katia Aveiro (@katiaaveirooficial),Pro 2, 2019 v 3:00 PST

„Podle mě na tomhle světě žije spousta frustrovaných lidí. Tak, Virgile, kam ty kráčíš, došel Cristiano Ronaldo už tisíckrát. Víš, můj milý Virgile, Cristiano Ronaldo byl trojnásobným šampionem v zemi, kde ty už roky hraješ, aniž bys sáhl na trofej. Stal se tam dokonce nejlepším hráčem a nejlepším střelcem. A mimochodem, byl mladší než ty teď,“ rozepsala se Aveirová.

„Pak, milý Virgile, Cristiano Ronaldo odešel na jiná místa, kde se stal nejlepším hráčem historie jednoho klubu, Realu Madrid. A teď ti něco řeknu, Virgile. Možná to bylo proto, že tenhle klub s Cristianem tě také porazil ve finále Ligy mistrů.“

Fotbalista Juventusu Cristiano Ronaldo (vlevo) s trofejemi pro nejlepšího hráče italské ligy vedle svého spoluhráče Miralema Pjaniče s cenou pro nejlepšího záložníka.

Antonio Calanni, ČTK/AP

„Tu Ronaldo vyhrál pětkrát, Virgile. A ten chlápek Ronaldo se svými spoluhráči také porazil tvoje oranžové ve finále (Portugalsko ve finále Ligy národů proti Nizozemsku). Bylo to tvrdé, Virgile? Je nám to líto. A i v těch nejméně úspěšných časech své kariéry vyhrál Cristiano Ronaldo více titulů než ty. To je krásné, ne?“ psala Ronaldova sestra.

„Tak teď, Virgile, začni vyhrávat tituly, které mají nějakou váhu, a pak si můžeme povídat. Když jich pár posbíráš, nějaké opravdu významné, možná budeš moct sedět u stolu vedle Cristiana. Pro mě je Cristiano nejlepším hráčem všech dob,“ napsala Aveirová.

roj, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.