Rubriky:

Ostatní

Neštěstí. Fotbalista nepřežil automobilovou nehodu

4. prosince 2019 15:19 - Praha

Peruánský fotbalista Juan Pablo Vergara v pondělí podlehl následkům dopravní nehody, další dva kolumbijští hráči byli zraněni. Podle prvních informací mohlo za havárii špatné počasí, když cestovali na trénink.

Reuters

Čtyřiatřicetiletý Juan Pablo Vergara zemřel v nemocnici poté, co auto, které řídil, havarovalo v peruánském městě Puno. Vergara byla veteránem v místní lize a prošel několika kluby. Celou svoji kariéru odehrál v Peru. V této sezoně odehrál v Primera División za Deportivo Binacional 10 zápasů, vstřelil 4 branky a připsal si stejný počet asistencí.

Ve vozidle byli také kolumbijští hráči Donald Millan a Jeferon Collazos. Ti byli zraněni, lékaři předpokládají, že budou v pořádku. Podle místních médií byl Vergara třikrát operován, protože ztratil při nehodě hodně krve.

"Hráči jeli na trénink. Měli jsme trénovat odpoledne v tělocvičně. Někteří hráči žijí v Punu, další v Juliace. Cesta trvá asi 30 až 40 minut. Byl déšť a krupobití, tohle způsobilo, že Juan Pablo ztratil kontrolu nad autem a to se otočilo," citovala agentura Reuters trenéra Roberta Mosquera.

lik, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.