Obrovská tragédie. Prvoligový fotbalista zemřel po srážce se soupeřem

10. března 2020 09:08 - Praha

Velká tragédie se v neděli odehrála v nejvyšší nigerijské fotbalové soutěži. V zápase mezi týmy Nasarawa a Katsina United utrpěl smrtelné zranění domácí fotbalista Chiemé Martins.

 

Podle serveru goal.com se Martins srazil na konci prvního poločasu se soupeřem a zůstal bezvládně ležet na trávníku. Sanitku, která na stadionu byla zaparkovaná, se ani na několik pokusů nepodařilo nastartovat.

Do nemocnice se fotbalistu v bezvědomí nakonec podařilo dostat v novinářském autě. Ale bohužel už bylo pozdě. Lékaři ho nedokázali oživit a konstatovali smrt.

Fotbalisty domácího týmu informovali o úmrtí spoluhráče po závěrečném hvizdu zápasu, který skončil výhrou Nasarawy 3:0. Zdrcení spoluhráči se po vyslechnutí tragické zprávy na hřišti rozplakali.

Olympijská naděje v parkuru tragicky zemřela. Během závodu ji zalehl kůň

roj, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.