Rubriky:

Ostatní

Sportovní hvězdy a fanoušci se baví na sítích. Do nové výzvy se zapojil i Kanga

17. března 2020 20:34 - Praha

Jak se zabavit během pandemie nového typu koronaviru? Na sociálních sítích vznikla nová výzva s názvem „Stay At Home Challenge“, jež nabádá lidi, aby doma natočili video nějaké své dovednosti. Zapojily se i známé fotbalové hvězdy včetně Bruna Fernandese z Manchesteru United nebo Guélora Kangy ze Sparty. Ti fanouškům předvedli, že žonglovat se dá i s toaletním papírem.

 

Fanoušci i profesionální sportovci se zapojuji do nové výzvy s názvem „Stay At Home Challenge". Zadání je jednoduché. Vzhledem k šířící se pandemii nového typu koronaviru zůstat doma, pomocí videonahrávky zaznamenat nějakou svou dovednost a nahrát ji na sociální sítě.

Do výzvy se už zapojilo několik fotbalových hvězd. Že se dá žonglovat i s toaletním papírem tak předvedli například Bruno Fernandes z Manchesteru United, Guélor Kanga ze Sparty nebo madridský Joao Félix.

Svá videa s hashtagem #StayAtHomeChallenge prozatím natočily tisícovky lidí a k vidění nejsou pouze fotbalové dovednosti. Svým uměním se na sociální sítích pochlubili děti, golfisté, kuchaři, fitness trenéři a mnoho dalších. Parádní taneční kreaci zveřejnil záložník Liverpoolu Alex Oxlade-Chamberlain. Pohybové nadání předvedl společně se svou přítelkyní.

pb, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní