Rubriky:

Ostatní

Nespokojení fanoušci zlomili kouči Luxemburgovi ruku

17. listopadu 2008 11:24 - RIO DE JANEIRO

Zlomenou ruku si odnesl z potyčky s naštvanými fanoušky trenér brazilského fotbalového klubu Palmeiras Vanderlei Luxemburgo. Bývalý kouč brazilské reprezentace a Realu Madrid očekává další nepříjemnosti, neboť jeho svěřenci v neděli podlehli v lize 2:5 na hřišti Flamenga. Rozzlobení příznivci napadli Luxemburga na letišti v Sao Paulu, když odlétal na utkání do Ria de Janeiro.

"Ukázali se jako vandalové. Byl to zbabělý čin. Počíhali si na mě. Ale já jim to nedaruju," citovala trenéra agentura Reuters po nedělním zápase, v kterém koučoval s rukou v pásce.

"Když nevyhrajete titul nebo jen zápas, hrozí vám, že fanoušci vtrhnou na letiště a všechny zbijí," zlobil se Luxemburgo. Po dalším neúspěchu prý okamžitě dostal po telefonu další výhrůžky.

Porážka s Flamengem prakticky připravila fotbalisty Palmeiras o zbytky nadějí na titul, v tabulce jim patří páté místo se ztrátou sedmi bodů na první Sao Paulo.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.