Rubriky:

Ostatní

Našel se nový Neuer. Budete zírat, co umí!

23. května 2020 10:35 - Mnichov/Praha

Senzace. Našel se nový Manuel Neuer! Fotbalového brankáře, který je momentálně hráčem Bayernu Mnichov, neobjevil žádný skaut slavného klubu. Na triku má tuhle novinku anglický youtuber Chris Dixon. Svým úlovkem se pochlubil na sociálních sítích a video následně vzbudilo ohromný poprask. Příspěvek pak zapracoval po svém na twitter i zmíněný Bayern.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Fanoušci jsou u vytržení, když vidí, jak se „novému Neuerovi" daří likvidovat rány, které na něj posílá zblízka zmíněný youtuber. Trefa do šibenice, žádný problém. Kočičí skok zabrání gólu a střelec jen zoufale kroutí hlavou.

Neuvěřitelné. Za takového gólmana by kluby vysázely rády balík. Má to ale jeden problém. Mezi tyčemi stál totiž kocour, a tak si fotbaloví zájemci musí nechat na senzaci zajít chuť a musí pátrat jinde. Video je ale určitě hitem internetu.

rjm, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.