Rubriky:

Ostatní

Stáhl kalhoty a vystrčil nahý zadek. Maradona způsobil ostudu, stydí se i jeho dcera

24. června 2020 18:15 - Buenos Aires

Věhlas a renomé jednoho z nejlepších fotbalistů všech dob Diega Maradony už řadu let notně uvadá. I ve svých 59 letech umí způsobit značné pohoršení. Tentokrát se za něj veřejně stydí i jeho dcera Giannina.

Před 34 lety téměř na den přesně hrál Maradona životní zápas, na nějž se dodnes vzpomíná. Ve čtvrtfinále MS proti Anglii předvedl na Aztéckém stadionu v Mexiko City před 114 tisíci fanoušky nejprve (ne)slavnou „boží ruku" a následně i famózní sólo zakončené gólem.

Ladné kličky jsou ale dávno minulostí. Teď se dosti obtloustlý Maradona, jenž pracuje jako kouč argentinského prvoligového celku Gimnasia y Esgrima La Plata, pochlubil toporným tancem, při němž ukázal celému světu úmyslně svůj nahý zadek.

Maradona se při tanci s blonďatou ženou těžkopádně sunul v pantoflích po podlaze, zatímco jiná žena jejich kreace natáčela na mobilní telefon. A v jednu chvíli si s velkým gustem stáhl zády ke kameře své teplákové kraťasy i s trenkami a vystrčil zadek ven.

Počínání svého tatínka dost těžce nesla dcera Giannina, bývalá partnerka kanonýra Sergia Agüera, s nímž má syna Benjamina.

„To video jsem viděla. Pro lidi je to prostě zase Maradona, ale pro mě to jsou rány, které se znovu otevírají. Je hrozně smutné ho takhle vidět. Nechci, aby můj syn někdy viděl dědečka, že se takhle chová," uvedla Giannina na svém instagramovém účtu.

roj, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.