Rubriky:

Ostatní

Zapomeňte na Beckhama, novou tváří Armaniho je Ronaldo

16. června 2010 09:12 - LONDÝN

Zapomeňte na Davida Beckhama. Módní návrhář Giorgio Armani získal nového fotbalistu, aby vedl jeho reklamní kampaň. Pětatřicetiletého Beckhama na plakátech nahradil Portugalec Cristiano Ronaldo coby tvář - a tělo - Armaniho.

 

ČTK/AP

Fotografie, které zveřejnil britský tisk, ukazují pětadvacetiletého fotbalistu odhalujícího vypracované tělo ve slipech a vypasovaných džínách v reklamách na spodní prádlo Emporio Armani Underwear a Armani Jeans.

Vzrušující sexy vzhled

Reklamní kampaň s hráčem Realu Madrid má být celosvětově spuštěna v červenci, napsal londýnský list Daily Mail, a v jejím rámci zaplaví velkoplošné billboardy Londýn, New York, Los Angeles a Tokio. "Jako novou tvář jsem si vybral Cristiana díky jeho energii, díky jeho mladistvému, vzrušujícímu a ano, také sexy vzhledu," řekl Giorgio Armani serveru ETonline.com.

Ronaldo byl jmenován oficiální tváří Armaniho loni v říjnu. Jeho předchůdce Beckham vytvářel podobu značky od ledna 2008.

Jakkoli jsou Ronaldovy nové reklamní fotografie úžasné, o výkonu jeho mužstva na fotbalovém mistrovství světa v Jihoafrické republice se totéž zatím říct nedá. Portugalsko remizovalo s Pobřežím slonoviny 0:0.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní