Příšerné zranění na choulostivých místech. Brazilec s krvavými trenkami se neubránil slzám

21. října 2020 10:04 - Praha

Se slzami v očích a s jasně viditelným důkazem svého utrpení opouštěl trávník obránce brazilského Falmenga Gustavo Henrique, který musel v nedělním ligovém zápase proti Corinthians předčasně střídat kvůli velmi zle vypadajícímu zranění varlat. O něm jasně svědčil krvavý flek na jeho trenkách.

 

Repro TV

Zranění údajně utrpěl při nešťastném střetu s nejmenovaným protihráčem během první půle. 27letý zadák se ale nechtěl jen tak vzdát. Bolest a hrozivě vypadající úraz si nechtěl připustit a doufal, že bude moct v zápase pokračovat dál. Vyměnil si trenky, ale i nové rychle zčervenaly od krve.

Nakonec musel hřiště ve 39. minutě definitivně opustit. Krvácení se sice podařilo doktorům během ošetření v šatně zastavit, lékaři ale jeho stav dál sledují.

Rodák ze Sao Paula opustil utkání v době, kdy jeho tým vedl 1:0. Flamengo, obhájce titulu, nakonec zvítězilo 5:1. Už v neděli by se mělo utkat s ligovým lídrem Internacionalem.

„Dobré ráno národe. Chtěl bych poděkovat za všechny zprávy a výrazy podpory. Pracuji na svém zotavení, abych se mohl vrátit co nejdříve na hřiště," napsal fotbalista vzkaz na svém twitterovém účtu.

roj, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Patička stránky: