Rubriky:

Ostatní

Beckham dostal od "svého" Realu čtyřgólový nářez

17. července 2011 10:51 - LOS ANGELES

David Beckham musel strávit vysokou porážku 1:4 od svého bývalého týmu Realu Madrid, se kterým se v sobotu utkal jeho současný celek Los Angeles Galaxy v rámci přípravného turné španělského velkoklubu.

 

Danny Moloshok , Reuters

Beckham hrající s kapitánskou páskou se v prvním utkání proti "Bílému baletu" od svého odchodu do zámoří v roce 2007 prakticky neprosadil a naopak po jeho chybné rozehrávce a následném nedůrazu v obraně padl druhý gól do sítě amerického celku.

Dočkal se objetí i od Mourinha

Přesto Beckhama při střídání v 61. minutě vyprovázel potlesk publika a dočkal se objetí od trenéra Realu Madrid Josého Mourinha, o kterém se nedávno vyjádřil, že by bylo skvělé zahrát si pod vedením respektovaného Portugalce.

Před 56.211 diváky v hledišti losangeleského stadiónu Colliseum se naopak parádním gólem po individuální akci blýskla současná hvězda Realu Ronaldo, trefil se i Benzema a v prvním poločase Jose Callejón a Joselu. Až v závěru snížil Adam Cristman.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.