VIDEO: Neobvyklá roztleskávačka narušila zápas a skončila v krabici

31. srpna 2011 13:43 - PRAHA

Některé byly v šoku, některé se mohly smíchem potrhat. Fotbalistky týmů nejvyšší americké soutěže Western New York Flash a Philadelphia Independence nevěřily svým očím, když jejich víkendový duel o ligový titul přerušila v prvním poločase show neobvyklé roztleskávačky. Skotačení nezbedné veverky ukončil až zásah pořadatelů, kteří ji odchytili pomocí papírové krabice.

 

Metro

Veverka vtrhla na hřiště v první půli a než pořadatelé našli instrument na její odchycení, užila si na trávníku osm minut slávy. Délka show neobvyklé roztleskávačky se pak odrazila v nastavení prvního dějství napínavého duelu.

Přítomnost malého hlodavce na hřišti nakonec přinesla štěstí hráčkám Western New York Flash z Buffala, které po remíze 1:1 v normální hrací době zvítězily na penalty 5:4 a slaví svůj premiérový titul v soutěži.

Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.