Fotbalisty Chile během přípravy se Španělskem v Ženevě okradli

3. září 2011 11:36 - ŽENEVA

Těsná prohra 2:3 v přípravě s úřadujícím mistrem světa Španělskem nebyla jediným hořkým zážitkem, který si ze Švýcarska odvezli fotbalisté Chile. Do šesti pokojů jihoamerického týmu v hotelu v St. Gallenu se totiž vloupali zloději a podle agentury SID odnesli laptopy, hodinky a peníze v celkové hodnotě několik desítek tisíc eur.

 

Steffen Schmidt, ČTK/AP

Záložník Jorge Valdivia neskrýval znechucení. "Nejdřív nás okradl rozhodčí, a aby toho nebylo málo, tak nám ještě vykradli pokoje," připomněl na sociální síti Twitter závěr ženevského zápasu, v kterém dostal červenou kartu za protesty proti penaltě, díky níž Španělsko dokonalo obrat z 0:2 na 3:2.

Vedle Valdivii zloději okradli mimo jiné brankáře Claudia Brava a útočníky Alexise Sáncheze s Fabiánem Orellanou. "Vzali mi počítač, měl jsem tam fotky svých dětí. Hajzlové," dodal záložník brazilského klubu Palmeiras.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.