VIDEO: Fotbalová groteska – malá domů, hlavička a vlastní gól ve 36. sekundě

1. října 2011 08:17 - BRZESKO

Šestnáctifinále Polského fotbalového poháru nepatří ke šlágrům evropských soutěží. Tentokrát však přineslo jednu neuvěřitelnou scénku, která bude aspirovat do silvestrovského výběru sportovních grotesek letošního roku. Vlastní góly samozřejmě každý týden v nejrůznějších soutěžích padají. Ještě však nikdy po malé domů a hlavičce brankáře již ve 36. sekundě zápasu...

 

Pohárový duel Okocimski KS Brzesko - Slask Vratislav se stal „světovým“. A stačilo na to pouhých 36 sekund! Opozdilci tak přišli o hlavní atrakci zápasu. Domácí borec Michal Oswiecimka poslal odvážnou malou domů na svého gólmana Dawida Mieczkowskiho. Nešťastný brankář na vysoký lob nedosáhl a ve snaze nechytit balon rukou si ho hlavou nasměroval do vlastní sítě.

„Před soubojem s Vratislaví jsme se zmobilizovali a chtěli se pokusit o překvapení. Nešťastný gól v první minutě však ovlivnil průběh utkání a určil i jeho osud. Nemyslím si však, že se máme za co stydět,“ řekl klubovým stránkám vrták Oswiecimka.

Domácí třetiligový tým tak na účastníka nejvyšší soutěže nevyzrál. Fotbalisté Brzeska prohráli 1:3 a s pohárem se loučí.

dos, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.