Vyhráli, přesto fotbalisté Crvené Zvezdy zaplatí pokuty

23. října 2011 09:22 - BĚLEHRAD

Devět fotbalistů Crvené Zvezdy Bělehrad dostalo pokuty po vítězství 3:1 v přípravném utkání se soupeřem ze šesté ligy. Prezidenta klubu Vladana Lukiče rozezlil jejich lajdácký přístup k zápasu. Pět tisíc eur (125 tisíc korun) zaplatí autor jednoho gólu Brazilec Bruno Mezenga a také obránce Nikola Petkovič. Kapitán Nenad Kovačevič a dalších šest hráčů přijde o 500 eur (12 500 korun).

 

Jan Koller, ČTK

"Klub má jasná pravidla o prémiích i pokutách a tohle byla ta pravá chvíle, kdy bylo některým hráčům třeba připomenout, že nedostatek nasazení je nepřijatelný," uvedl Lukič. Trenér Robert Prosinečki prohlásil, že několik hráčů po jejich výkonu v přípravě proti Jedinstvu Surčin nepostaví k  ligovému utkání proti Novému Pazaru.

Crvené Zvezdě se nedaří získat od roku 2007 další srbský titul. Poslední čtyři ligové ročníky ovládl její velký rival Partizan, který vede soutěž i nyní právě před Prosinečkiho týmem.

ČTK, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.