Živě

Odvetu baráže fotbalistů s Černou Horou nakonec ČT4 odvysílá

8. listopadu 2011 16:07 - PRAHA

Fotbaloví fanoušci nakonec uvidí v televizi úterní odvetný zápas baráže o postup na mistrovství Evropy mezi Černou Horou a českým týmem. Utkání bude přenášet na svém sportovním programu ČT4 Česká televize, která po dlouhých jednáních zakoupila vysílací práva.

 

PRÁVO/Dorian Hanuš

Až do úterý se zdálo, že čeští fanoušci odvetu z Černé Hory v televizi neuvidí. Nakonec se však Česká televize s poskytovatelem práv dohodla.

"Jsem rád, že se nám podařilo vyjednat získání vysílacích práv za podmínek, které jsou pro nás akceptovatelné," uvedl výkonný ředitel ČT4 Jiří Ponikelský.

Odvetný zápas v Podgorici má výkop v úterý 15. listopadu ve 20:15. Ve stejný čas začne i páteční úvodní duel na Letné, který rovněž odvysílá ČT4.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.