Rubriky:

Ostatní

VIDEO: Dotočeno. Na filmovém Okresním přeboru se podíleli i hráči z opravdového ´pralesa´

9. prosince 2011 14:19 - PRAHA

Fiktivní seriálový i opravdový tým z ´pralesních´ soutěží dotočil dílo, na které se určitě nejen fandové fotbalu těší. Po seriálu přichází na světlo světa i film zvaný Okresní přebor. Znovu se dají čekat i peprné hlášky, pohled, jak to chodí tam, kde má fotbal svůj pevný základ: v nejnižších soutěžích. A můžete se podívat, jak to bylo při natáčení, kterého se vedle Slavoje Houslice zúčastnili i hráči Sokola Čechovice B.

 

Sport.cz

Nebylo to jen tak. Klub z Prostějovska musel nejprve uspět v hlasování o to, kdo si zahraje vedle známých postav svěžího díla. „Je to pro nás obrovský úspěch,“ nechal se slyšet Jiří Nakládal, jeden ze strůjců nápadu že by se Čechovičtí mohli vrhnout do této soutěže spojené i s asociačním projektem Kopeme za fotbal.

Objeví se vedle již známých postav: Ondřeje Vetchého, který znovu bude tím zaníceným Jirkou Luňákem, Davida Novotného alias Jardy Kužela, Luďka Soboty jako šéfa klubu Václava Orla a dalších.

Ale také vedle jedné zbrusu nové figury. Na filmovém plátně se příznivci konečně seznámí s postavou trenéra Josefa Hnátka (Miroslav Krobot), který v seriálu vystupoval jen jako popel rozprášený na houslickém hřišti. Film režírovaný Janem Prušinovským je vlastně dějovým návratem před začátek seriálu... Více se neprozrazuje.

Je dotočeno. Premiéra se očekává v březnu 2012, na startu fotbalového jara.

vap, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní