VIDEO: Dotočeno. Na filmovém Okresním přeboru se podíleli i hráči z opravdového ´pralesa´

9. prosince 2011 14:19 - PRAHA

Fiktivní seriálový i opravdový tým z ´pralesních´ soutěží dotočil dílo, na které se určitě nejen fandové fotbalu těší. Po seriálu přichází na světlo světa i film zvaný Okresní přebor. Znovu se dají čekat i peprné hlášky, pohled, jak to chodí tam, kde má fotbal svůj pevný základ: v nejnižších soutěžích. A můžete se podívat, jak to bylo při natáčení, kterého se vedle Slavoje Houslice zúčastnili i hráči Sokola Čechovice B.

 

Sport.cz

Nebylo to jen tak. Klub z Prostějovska musel nejprve uspět v hlasování o to, kdo si zahraje vedle známých postav svěžího díla. „Je to pro nás obrovský úspěch,“ nechal se slyšet Jiří Nakládal, jeden ze strůjců nápadu že by se Čechovičtí mohli vrhnout do této soutěže spojené i s asociačním projektem Kopeme za fotbal.

Objeví se vedle již známých postav: Ondřeje Vetchého, který znovu bude tím zaníceným Jirkou Luňákem, Davida Novotného alias Jardy Kužela, Luďka Soboty jako šéfa klubu Václava Orla a dalších.

Ale také vedle jedné zbrusu nové figury. Na filmovém plátně se příznivci konečně seznámí s postavou trenéra Josefa Hnátka (Miroslav Krobot), který v seriálu vystupoval jen jako popel rozprášený na houslickém hřišti. Film režírovaný Janem Prušinovským je vlastně dějovým návratem před začátek seriálu... Více se neprozrazuje.

Je dotočeno. Premiéra se očekává v březnu 2012, na startu fotbalového jara.

vap, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.