Živě

Al Sádd si na Barcu věří, ale musí mu povolit 15 hráčů

14. prosince 2011 10:08 - JOKOHAMA

Trenér katarského fotbalového týmu Al Sádd věří, že jeho tým může ve čtvrtečním semifinále mistrovství světa proti Barceloně uspět. Ovšem pouze za předpokladu, že bude moci nastoupit minimálně s čtyřmi hráči navíc.

 

ČTK/AP

"Mám plán," řekl uruguayský trenér Al Sáddu Jorge Fossati novinářům. "Pokud mi FIFA povolí nasadit 15 nebo 16 hráčů, pak budeme mít šanci," uvedl v žertu.

Asijští šampióni si vybojovali duel proti Barceloně díky víkendovému čtvrtfinálovému vítězství nad tuniským Espérance. Ve čtvrtek v Jokohamě však očekávají jiný zápas.

"Barcelona je nejlepší tým na světě. Když je nedokázal porazit Real Madrid, tak jak můžeme my?" ptal se kapitán týmu Abdulla Koni s narážkou na sobotní "Clásico", v němž katalánský velkoklub před odletem do Japonska zvítězil 3:1.

"Měla by hrát pomalu"

"Přijeli jsme se sem učit. Musíme si přiznat, že máme jen desetiprocentní šanci. Až s námi bude Barcelona hrát, měla by hrát pomalu," dodal Koni před čtvrtečním duelem.

V úvodním semifinále v Toyotě hraje ve středu brazilský Santos s domácí Kašiwou.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.