Útočník Ondrášek už má po vyhazovu nové angažmá

30. srpna 2021 15:45 - Tromsö/Praha

Útočník Zdeněk Ondrášek se po předčasném konci v týmu FCSB vrací do Tromsö. Norský klub v pondělí na svém webu informoval, že se s dvaatřicetiletým fotbalistou dohodl na smlouvě do konce sezony.

 

Vlastimil Vacek, Právo

"Nemohli jsme se vyrovnat nabídkám, které měl z Polska, Rumunska nebo Indie. Ale řekl, že rozhodlo srdce," uvedl trenér staronového nováčka norské ligy Lars Petter Andressen.

Ondrášek za Tromsö nastupoval v letech 2012 až 2015, kdy za něj odehrál 142 zápasů a dal 55 branek. Za sebou má také angažmá v Českých Budějovicích, Krakově nebo Dallasu.

Naposledy působil v rumunském FCSB, kde ale vydržel pouhý měsíc. Od příchodu totiž čelil kritice výstředního majitele klubu Gigiho Becaliho a po vyřazení v předkole Evropské konferenční ligy se klub s Ondráškem dohodl na ukončení smlouvy.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.