Bravo! Reprezentant vstřelil krásný gól á la Schick

5. října 2021 16:34 - Dauhá/Praha

Úžasný gól, který aspiruje na trefu roku, i když padl v katarské lize. Díky velké podobnosti s gólem českého útočníka Patrika Schicka ze zápasu se Skotskem během EURO, který ohromil svět, nyní koluje po internetu a tleskají mu fanoušci napříč zeměmi. Autorem parádní trefy je alžírský reprezentant Júsuf Belailí hrající za Katar SC.

Video již není dostupné

sntv

Devětadvacetiletý Alžířan se v zápase proti Al-Gharafa, aktuálně třetímu týmu tabulky katarské ligy, trefil hned dvakrát. Poprvé překonal gólmana Jusúfa Hassana v 70. minutě, ale větší pozornost si zaslouží jeho trefa z nastaveného času.

Instinktivně totiž dalekonosnou ranou téměř z poloviny hřiště trefil odkrytou branku. Proti této střele byl Hassan zcela bezbranný. Díky dvěma Belailího zásahům Katar SC porazil Al-Gharafu 2:0.

Podobnost s gólem Patrika Schicka můžete porovnat díky videu výše.

Barbora Pecharová, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.