Rubriky:

Ostatní

VIDEO: Drsný souboj! Huntelaar dal gól a ochutnal trávu ve Wembley

1. března 2012 16:30 - Londýn

Následky té srážky zprvu vypadaly hrozivě. Mnohem hůř než konečný výsledek. Nizozemský útočník Klas Jan Huntelaar i jeho anglický sok Chris Smalling skončili v péči lékařů, ale ti na nich nakonec neshledali žádný zásadní problém.

V 59. minutě přípravného utkání Huntelaar skóroval, hosté ve Wembley vedli 2:0, ale hlavou kromě míče trefil i Smallinga. A ten taky trknul pořádně. Zkrátka pořádný souboj fotbalových beranů ...

Huntelaar zůstal ležet v podivné křeči, nechtěně zkusil i to, jak chutná tráva z proslulého stadiónu. Smalling se hýbal ještě méně. S tržnou ránou a otřesem musel do nemocnice. Ale byl schopen komunikace.

Nepokračoval ani Huntelaar, i když zprvu chtěl. Vyděšení doktoři mu to nedovolili. Vyšetření neodhalilo žádný větší problém, za to domácí Sturridge si odnesl ze zápasu zhmožděný prst. Paradoxně nahrazoval jiného maroda Gerrarda, kterého trápí sval.

Angličané stihli v závěru vyrovnat, ale v nastavení svým druhým gólem zase strhl vedení na stranu hostů Robben.

vap, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.