Maradona zase řádil. Au, to bolelo, řval fotoreportér po Diegově trestném kopu přímo do rozkroku

30. července 2013 13:40 - Buenos Aires/Praha

Slavný argentinský fotbalista Diego Maradona se zase jednou pořádně rozparádil. Z Dubaje, kde stále působí v roli poradce, se totiž objevil doma a po příletu se vydal na návštěvu otce. Fotoreportér časopisu Gente, v němž se pravidelně objevují slavné celebrity, ho sledoval, což neměl dělat. Jakmile ho Diego zpozoroval, zuřivě se k němu rozběhl a nakopl ho přímo do rozkroku.

 

Jasně, že fotoreportér Enrique Medina řval jako pominutý. Maradona ho totiž trefil přesně mířenou ranou přímo do rozkroku a pak přidal ještě pár kopanců nohou.

„Rozběhl se, jako by chtěl zahrávat trestný kop. Jenže to nebyl kopanec, který vám uštědří normální člověk, to byla přesně mířená trefa od někoho, kdo používá nohy celý život ke kopání," popisoval fotoreportér, jak se po Maradonově zásahu cítil.

„Připadalo mi, že se v domě jeho otce událo něco, co ho velmi silně rozrušilo," vysvětloval, proč se do něho Diego zuřivě pustil a on se po jeho ataku musel ujistit, zda je ještě pořád mužem. Však také Enrique Medina podal na Maradonu na policii trestní oznámení...

Maradona se s novináři vůbec nepárá a jejich pozornost jim oplácí hodně nevybíravě. V minulosti už na ně střílel ze vzduchovky, za což dostal dvouletý podmíněný trest, letos v květnu po příletu do Buenos Aires zastavil své auto na silnici a po kameramanech, kteří ho cestou z letiště sledovali, začal metat kamení. Poté zase televiznímu kameramanovi přejel nohu.

zp, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.