VIDEO: Zrádce! Naštvaní příznivci Levski Sofia svlékli nového trenéra do půl těla

8. října 2013 21:05 - Sofia

To je přivítání! Nový trenér fotbalistů Levski Sofia Ivajlo Petev se hned při první tiskové konferenci v novém působišti dostal do konfliktu s fanoušky. Naštvaní příznivci osmatřicetiletého kouče dokonce svlékli do půl těla, když mu sundali klubovou mikinu a tričko.

Podle bulharských médií na setkání s novináři vniklo asi dvacet mladíků a obvinili Peteva, že je příznivcem městského rivala CSKA, a proto není hoden nosit znak Levski. Když si kouč odmítl bundu sundat, zhostili se toho fanoušci sami a následně ho vyvedli z místnosti.

Petev u aktuálně šestého týmu nejvyšší soutěže nahradil Srba Slavišu Jokanoviče. Předtím bývalý záložník Litexu Loveč vedl od července 2010 Razgrad, se kterým v posledních dvou sezónách získal mistrovské tituly a v předminulém ročníku triumfoval i v Bulharském poháru.

ČTK, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.