VIDEO: Zrádce! Naštvaní příznivci Levski Sofia svlékli nového trenéra do půl těla

8. října 2013 21:05 - Sofia

To je přivítání! Nový trenér fotbalistů Levski Sofia Ivajlo Petev se hned při první tiskové konferenci v novém působišti dostal do konfliktu s fanoušky. Naštvaní příznivci osmatřicetiletého kouče dokonce svlékli do půl těla, když mu sundali klubovou mikinu a tričko.

Podle bulharských médií na setkání s novináři vniklo asi dvacet mladíků a obvinili Peteva, že je příznivcem městského rivala CSKA, a proto není hoden nosit znak Levski. Když si kouč odmítl bundu sundat, zhostili se toho fanoušci sami a následně ho vyvedli z místnosti.

Petev u aktuálně šestého týmu nejvyšší soutěže nahradil Srba Slavišu Jokanoviče. Předtím bývalý záložník Litexu Loveč vedl od července 2010 Razgrad, se kterým v posledních dvou sezónách získal mistrovské tituly a v předminulém ročníku triumfoval i v Bulharském poháru.

ČTK, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.