Rubriky:

Ostatní

VIDEO: Brankář rozesmál diváky, aneb Neuvěřitelná minela s groteskní vložkou

17. října 2013 17:52 - Casablanca

Neskutečné minely se ve čtvrtfinále marockého poháru dopustil brankář fotbalového týmu US Témara Fakhr. Kuriózní moment, který se na hřištích často nevidí, pořádně pobavil přihlížející fanoušky v hledišti. Gólman neudržel v rukách míč, který měl zdánlivě pod kontrolou. Místo rozehrávky předvedl akrobatický kousek a soupeř nelítostně trestal...

Probíhala 42. minuta a Raja Casablanca vedla nad hostující Témarou 1:0. Po dlouhém nákopu se hnal do pokutového území za míčem záložník Chemseddine Chitibi. Brankář ale proti němu vyběhl včas a balón těsně před hranicí šestnáctky zachytil.

Jenže jen na krátký okamžik! Tělo na zemi totiž neudržel, míč z rukou pustil a publikum zaskočil komickým kotrmelcem. Jeho zaváhání bleskově využil jedenatřicetiletý Chitibi, jenž bez potíží poslal balón do opuštěné brány.

Raja nakonec zvítězila 4:1 a postoupila do semifinále, kde narazí v úterý 22. října na Olympic Safi.

jsv, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.