Rubriky:

Ostatní

Argentinci už vědí, kde budou mít základnu při MS

24. října 2013 09:32 - Belo Horizonte

Argentinská fotbalová reprezentace si s předstihem zajistila v Brazílii útočiště, kde se bude připravovat při mistrovství světa v příštím roce. Lionel Messi a spol. si zarezervovali tréninkovou základnu Vespasiano nedaleko Belo Horizonte. Svazový šéf Julio Grondona podle médií ve středu podepsal příslušnou smlouvu s vedením tamního klubu Atlético Mineiro.

 

Matilde Campodonico, ČTK/AP

V Belo Horizonte se při šampionátu odehrají čtyři zápasy v základní skupině a po jednom osmifinále a ve čtvrtfinále. Atlético Mineiro, za které v současnosti hraje dvojnásobný nejlepší světový fotbalista Ronaldinho, disponuje jedním z nejlepších tréninkových center v Brazílii.

Většina z 32 účastníků závěrečného turnaje si vybere místo pobytu až po losování skupin, které se uskuteční 6. prosince. Turnaj se bude hrát na dvanácti stadiónech vzdálených od sebe v některých případech tisíce kilometrů.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.