Rubriky:

Ostatní

Trenér Brazilců povolá kanonýra Costu. Ten ale váhá i nad reprezentací Španělska

25. října 2013 11:29 - Rio de Janeiro

Trenér brazilských fotbalistů Luiz Felipe Scolari povolá pro nejbližší reprezentační zápasy kanonýra Diega Costu z Atlétika Madrid. Momentálně nejlepší střelec španělské ligy má také španělské občanství a zatím se nerozhodl, který národní tým bude reprezentovat.

 

Juan Medina, Reuters

Za Brazílii pětadvacetiletý Costa už dvakrát odehrál pár desítek minut v březnové přípravě proti Itálii a Rusku, teď si může zahrát v listopadové přípravě proti Hondurasu a Chile. "Mám v úmyslu ho znovu povolat. Potřebujeme si ho pořádně zanalyzovat. Je to Brazilec a Španělsko by mělo respektovat naše právo vybrat si své hráče," řekl Scolari.

Jeho kolega na lavičce španělských mistrů světa i Evropy Vicente del Bosque nedávno řekl, že záleží čistě na samotném hráči, jak se rozhodne. Costa momentálně vede listinu střelců španělské ligy s deseti góly.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.