Rubriky:

Ostatní

VIDEO: Paráda v podání mladíka. Jeho trefa téměř z půlky hřiště ohromila diváky

4. listopadu 2013 20:20 - Londýn

Anglický fotbalový klub Chelsea Londýn nemusí mít o svou budoucnost žádný strach. Ve svých mládežnických kategoriích má nepřeberné množství talentů. Jeden takový se jmenuje Muchtar Ali, a třebaže mu je teprve šestnáct let, svou vytříbenou technikou už baví diváky na stadiónech.

V rámci mládežnického turnaje hráčů do šestnácti let nastoupila Chelsea proti Realu Madrid. Blues vyhráli 2:0 a na výsledku měl velkou zásluhu právě Ali, který vstřelil první gól svého týmu.

A ne ledajaký. Jen kousek za polovinou si postavil míč k exekuci přímého volného kopu. Hráči Realu očekávali přihrávku na někoho z jeho spoluhráčů či centr do vápna. Jenže mladý šikula je překvapil. Všiml si, že gólman soupeře stojí daleko od brány, rozhodl se tedy pro přímou střelu a udělal dobře. Jeho precizní lob neměl chybu a brankář Bílého baletu se po míči natahoval marně.

jsv, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


MS v biatlonu 2020

51. mistrovství světa v biatlonu se koná od 12. do 23. února 2020 v italském středisku Antholz-Anterselva. V areálu Südtirol Arena se uskuteční celkem 12 závodů, v nichž se představí Michal Krčmář, Ondřej Moravec, Michal Šlesingr, Markéta Davidová, Eva Kristejn Puskarčíková, Lucie Charvátová a další čeští reprezentanti.