VIDEO: Brazilský šikula s dynamitem v noze. Kanonádu završil úžasným kouskem

3. února 2014 09:54 - Rio de Janeiro

Pořádně těžké období má za sebou fotbalový klub Vasco da Gama. Na konci loňského roku musel skousnout sestup do druhé ligy, což jeho fanoušci hodně těžce nesli. V poslední době to ale vypadá, že se týmu z Ria blýská na lepší časy. Čtyřnásobný brazilský šampión mocně touží po návratu mezi elitu a novou sezónu rozjel výtečně. V tabulce drží druhou příčku, příznivce baví ofenzivním fotbalem a krásnými góly. Jeden z nejúchvatnějších zásahů probíhajícího ročníku zaznamenal Rafael Vaz, jehož nůžky neměly vůbec žádnou chybu.

Fotbalisté Vasco da Gama rozhodli duel s Friburguense prakticky již v prvním poločase, kdy odskočili soupeři na rozdíl dvou branek. Po změně stran pak proměnili souboj místy až v exhibici a protivníka dorazili dalšími čtyřmi zásahy.

Mějte informace ze sportu vždy po ruce! Stáhněte si do telefonu aplikaci Sport.cz na Google Play a AppStore.

A ten poslední stál skutečně za to. V 76. minutě zahrávalo Vasco rohový kop. Po odraženém balónu se jednomu z domácích hráčů nepovedla střela podle představ, vadit mu to ale vůbec nemuselo.

Míč se totiž stočil přesně do míst, kde číhal pětadvacetiletý Vaz. Obránce se ani na vteřinu nerozmýšlel, položil se do vzduchu a parádním volejem pod břevno potěšil necelých pět tisíc diváků v ochozech.

jsv, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.