VIDEO: Děsivé! V dějišti MS z tribuny letěla záchodová mísa. Skončilo to smrtí

5. května 2014 12:27 - Recife

Běsnění na stadiónech nezná mezí. Co někteří fanoušci vymyslí, je k neuvěření. A následky mohou být tragické, jako tomu bylo v Brazílii po druholigovém fotbalovém zápase Santa Cruz - Parana (1:1).

Dřívější smutnou víkendovou zprávu dokumentuje i video z temnot. Vše se odehrálo ve městě Recife, které přivítá i utkání blížícího se mistrovství světa. Ne však v moderní Areně Pernambuco připravené pro šampionát, ale na starém stadiónu Arruda, kde Santa Cruz, klub, v němž začínal slavný Rivaldo, hraje své domácí zápasy. Už tak poněkud narušené pověsti příprav vrcholné fotbalové akce to určitě neprospívá.

Na ulici v bezprostřední blízkosti stadiónu bylo rušno, do dění rázně vstoupili i fanoušci na tribuně. Na záchodech vyrvali tři záchodové mísy a hodili je dolů. Naneštěstí jedna přistála na hlavě jednoho z příznivců, což z dálky zachytila kamera. Obětí se stal šestadvacetiletý Paulo Ricardo Silva. Bláznivému kousku a tragédii nezabránila ani přítomnost policistů.

vap, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.