VIDEO: Trefa á la pinball. Hráč se po legračním zakončení těžce zvedal z trávníku

18. června 2014 10:01 - Lima

Fotbaloví fanoušci upínají v současné době svoji pozornost hlavně ke světovému šampionátu v Brazílii, kde je opravdu na co koukat. Pohledné akce a branky jsou však k vidění i jinde. Během největšího sportovního svátku na světě pokračují v některých státech ligové soutěže a v zápasech se rodí i hodně komické góly. Jeden takový padl v Peru. Útočník Maruo Guevgeozián hájící barvy týmu Alianza Lima skóroval ve stylu oblíbené hry pinball.

V rámci druhého kola přivítala Lima na svém hřišti Garcilaso. Domácí Alianza vedla od 37. minuty po trefě Costy a tříbodový zisk definitivně zpečetil v poslední minutě zápasu právě Guevgeozián. A jeho zásah přihlížející fanoušky velmi pobavil...

Záložník Julio Landauri dravě vnikl do pokutového území a následnou přihrávkou hledal nabíhajícího Guevgeoziána. Ten nakonec ve skluzu balón zasáhl, z bezprostřední blízkosti ale trefil břevno, od kterého se míč odrazil přesně do jeho obličeje a poté k radosti domácích příznivců rozvlnil síť.

Osmadvacetiletý forvard se z trávníku nezvedal zrovna lehce a gólových oslav se spoluhráči si příliš neužil.

jsv, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.