Rubriky:

Ostatní

Je sexy, s míčem to umí i na podpatcích. Nevěříte? Argentinská modelka je mistryní freestylu

8. prosince 2014 16:15 - Buenos Aires

V Argentině je fotbal modlou, životním stylem i skvělou zábavou nejen pro muže. S míčem si totiž rozumí i zástupkyně něžného pohlaví, živoucím důkazem budiž argentinská modelka Fiorella Castillo. Čtyřiadvacetiletá kráska před několika měsíci okouzlila fanoušky několika parádními kousky před světovým šampionátem v Brazílii a teď se vytasila s dalšími freestylovými dovednostmi.

Atraktivní bruneta navlečená v argentinském dresu ve videu ukazuje, že s fotbalovým míčem si rozumí i na vysokých podpatcích. Její žonglérské dovednosti jsou stále velmi elegantní, za  kousky, které předvádí, by se nemuseli stydět ani leckteří fotbalisté z české nejvyšší soutěže.

Faktem však zůstává, že Fiorella Castillo si buduje stejné renomé, jaké měla před lety její paraguayská kolegyně Larissa Riquelme. Ta před čtyřmi lety slíbila, že v případě vítězství Paraguaye na MS si nechá atraktivní dekolt potetovat fotbalovými šampióny a navrch ještě přidá striptýz. Nakonec běžela přes metropoli Asunción nahá.

jis, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.