Tohle už vážně přehnal. Po zákroku jako z bojových sportů brazilský brousek dohrál

23. listopadu 2015 14:50 - Sao Paulo

Svými tvrdými zákroky a vysokým počtem nasbíraných žlutých karet je v Brazílii nechvalně proslulý, nyní to ale fotbalový obránce Rodrigo z klubu Vasco da Gama přehnal. V utkání tamější nejvyšší soutěže otřesným faulem poslal k zemi záložníka Corinthians Malcoma a po druhé žluté viděl od hlavního rozhodčího i červenou kartu.

Byl to zákrok, který patří do bojových sportů a ne na fotbalové trávníky. Malcom se probíjel k soupeřově brance, skákající balón si chtěl ťuknout okolo Rodriga, ten se ale přiřítil do souboje a místo míče zasáhl svého soupeře kopačkami do obličeje.

Z hrůzostrašného faulu naštěstí Malcom vyvázl bez otřesu mozku a po konečné remíze 1:1 mohl se svými spoluhráči slavit. Corinthians si totiž tři kola před koncem soutěže zajistil pošesté v historii zisk mistrovského titulu.

škv, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.