Rubriky:

Ostatní

Bezva finta pobavila fanoušky, komentátor se zlobil: Tohle není fair play!

1. března 2017 07:44 - Rio de Janeiro

Brání vám soupeř ve hře, když chcete rozehrát standardní situaci? Recept, jak s ním vyběhnout, nabídl zápas Copy Libertadores a smát se museli snad všichni na stadiónu. Rozehrávající fotbalista se sklonil k míči a chystal si ho k rozehrání, televizní kamery však zachytily, že přitom soupeři rozvázal tkaničku. Ten se pak nemohl zapojit do hry.

 

David Mercado, Reuters

Hráč brazilského Paranaense se za každou cenu snažil zabránit rychlé rozehrávce soupeře, stoupl si před balón a poslouchal pokyny gólmana svého týmu. Evidentně nevěnoval pozornost, co dělá jeho protivník u míče. A šestatřicetiletý Julio Irrazabal vymyslel pěknou kulišárnu. Využil nepozornosti soupeře a pohotově mu rozvázal tkaničku. Za normálních okolností by ho vyřadil na chvíli ze hry.

Fanoušky nečekaný kousek rozesmál, zároveň čekali, zda se Brazilec nepromění v mstitele a neuštědří soupeři výchovný políček. Televizní komentátor pak také označil počínání hráče jako prohřešek proti fair play.

Na konci zápasu se mohl smát výsledku i příhodě s tkaničkou hráč brazilského mužstva. Jeho tým vyhrál 1:0 a radoval se po předchozí remíze 3:3 v prvním duelu z postupu.

Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.