Rubriky:

Ostatní

Poborský oslavil 45. narozeniny v akademii s houslickým Jarmilem

31. března 2017 17:55 - České Budějovice

Regionální fotbalová akademie (RFA) v Českých Budějovicích zažila mimořádnou událost. Při příležitosti přivítání nových talentů českého fotbalu v tomto regiónu se mezi šikovné žáky do výběrového dne zařadil i herec a fotbalista Ladislav Hampl společně s patronem akademií Karlem Poborským. A to přesně v den internacionálových 45. narozenin. Protagonistu seriálového Slavoje Houslice čekal krutý budíček.

Fotbalové akademie FAČR

Stejně jako všichni ostatní akademici, čekal Hampla od Poborského budíček už před šestou hodinou. V jakém rozpoložení ale bude vstávat a zda to vůbec zvládne, bylo otázkou.

Zatímco vicemistr Evropy z roku 1996 přijel v 5:30 na internát v dobrém rozmaru, populárního Jarmila ze seriálu Okresní přebor čekal nejtěžší moment celého dne. „Ranní probuzení bylo asi nejnáročnější. Trvalo mi dlouho, než jsem se skutečně probral, ale pak už to bylo moc fajn," popisoval první dojmy amatérský fotbalista výběru umělců Real Top Praha.

Reportáž si můžete prohlédnout v přiloženém videu.

dos, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.