Rubriky:

Ostatní

Svatba století! Argentinský Bůh Leo Messi se oženil se svojí dětskou láskou

1. července 2017 05:53 - Rosario
(Aktualizováno: 1. července 2017 08:24)

Fotbalový svět je na nohou. Současný král tohoto sportu, zbožňovaný Leo Messi, pro mnohé argentinský fotbalový Bůh, se oženil. Za ženu si vzal svou lásku z dětských let Antonellu Roccuzzo a byla to velkolepá událost. Hvězda Barcelony řekla své milé ano v jeho rodném Rosariu. Novomnaželský polibek si dvojice dala před jejich dvěma syny Thiagem a Mateem na červeném koberci při obřadu, kam bylo pozváno 250 hostů, nechyběla řada fotbalových hvězd.

Video již není dostupné

sntv

Novomanželé přiletěli do Argentiny soukromým letadlem ze Španělska. A sláva to byla ohromná. Mezi pozvanými byly barcelonské hvězdy nedávné minulosti i ty současné. Z Premier League zavítali na veselku Cesc Fábregas či Sergio Agüero, nechyběly ani barcelonské legendy Xavi Hernandez, Carles Puyol a Samuel Eto'o. Z Messiho nynějších parťáků byl na místě Luis Suárez, Neymar či třeba Gerard Piqué.

Královské hody: Steak i sushi

Svatebčané měli zakázáno mít u sebe mobilní telefony. Zaměstnanci muselí odpřísáhnout, že nebudou podávat žádné informace ohledně svatby. Na obřad dohlíželo 450 policistů. Ke klidu novomanželů nepřidaly ani zprávy médií, že mezi Messiho rodinou a jeho nevěstou Antonelou vládlo před svatbou napětí. Podle všeho ale bylo vše zažehnáno a největší hvězda Barcelony vstoupila do svazku manželského.

Messi se zná se svou manželkou od 13 let, mají spolu dva syny Thiaga a Matea. Na jejich svatebné hostině se servíroval například steak se salátem, sushi a různé těstoviny. O zábavu se mimo jiné starala partnerka Messiho spoluhráče Piquého, známá zpěvačka Shakira.

Chyběl trenér Enrique i prezidenti klubu z Camp Nou

Svatby se nezúčastnil Andres Iniesta, přítomný nebyl ani bývalý trenér Barcelony Luis Enriquea a jeho asistent Juan Carlos Unzue. Mezi pozvanými nebyl bývalý prezident klubu z Camp Nou Joan Laporta a to kvůli sporům se současným prezidentem Barcelony Josepem Mariou Bartomeuem.

rjm, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní