Živě

Gesto par excellence. Ronaldinho se smiloval nad rozverným fanouškem

11. srpna 2017 05:57 - San José

Ukázal, že má srdce na pravém místě. Slavný brazilský fotbalista Ronaldinho se během exhibice v San José smiloval nad jedním fanouškem. Mladík přerušil střetnutí, když ve druhém poločase vběhl na trávník s propiskou a blokem. Účel byl jasný; najít bývalého hráče Barcelony a získat podpis. To se mu sice nepovedlo, přesto se od držitele Zlatého míče z roku 2005 dočkal odměny.

V sedmatřiceti letech baví diváky už jen na exhibicích. Ronaldinho byl jednou z hvězd i o víkendu v kostarickém hlavním městě.

V zápase ukázal kromě kouzel s míčem i svou lidskost. Jeden z příznivců totiž přerušil utkání, když se rozhodl, že najde svého idola a sežene od něj podpis. Zmatený mladík ale nemohl rodáka z Porto Alegre najít, a tak se po pár sekundách v přítomnosti ochranky musel ze hřiště pakovat. To už ale Ronaldinho zbystřil a vydal se za zklamaným fandou, kterého nakonec přátelsky objal.

Kýženého podpisu se ale mladý fanoušek nedočkal.

vat, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.