Rubriky:

Ostatní

Nový šéf španělského svazu nakonec pozmění výlet činovníků na MS

5. června 2018 19:25 - Madrid

Nový předseda španělského fotbalového svazu Luis Rubiales nakonec podle všeho přece jen pozmění naplánovaný výlet činovníků na nadcházející mistrovství světa v Rusku. Původní cesta měla stát asi dva milióny eur (51 miliónů korun), novému šéfovi federace se však povedlo snížit náklady na čtvrtinu.

 

Susana Vera, Reuters

Rubiales výlet svazových činovníků v pondělí ostře zkritizoval jako předražený a upozornil, že by mohl negativně ovlivnit odměny pro hráče. Dnes oznámil, že se mu povedlo získat peníze zpět a hráči by tak za úspěch na turnaji mohli dostat více.

Změna se podle španělského svazu dotkne hlavně dopravy. Původně totiž měli funkcionáři a sponzoři během osmidenního výletu zamířit i do Petrohradu, kde reprezentace hrát nebude. Španělé se představí v Kazani a v Kaliningradu.

Rubiales se do čela svazu postavil minulý měsíc. Bývalý šéf hráčské asociace ve volbách porazil ekonomického ředitele a dočasného předsedu federace Juana Luise Larreau a Ángela Maríu Villara, který ji vedl od roku 1988.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


MS v biatlonu 2020

51. mistrovství světa v biatlonu se koná od 12. do 23. února 2020 v italském středisku Antholz-Anterselva. V areálu Südtirol Arena se uskuteční celkem 12 závodů, v nichž se představí Michal Krčmář, Ondřej Moravec, Michal Šlesingr, Markéta Davidová, Eva Kristejn Puskarčíková, Lucie Charvátová a další čeští reprezentanti.