Živě

Jablonec kvůli covidu-19 v Líšni nebude hrát pohárový zápas

8. října 2020 12:25 - Praha

Sobotní zápas třetího kola fotbalového poháru MOL Cup mezi Líšní a prvoligovým Jabloncem byl kvůli koronaviru v brněnském celku odložen na neurčito. Líšeň o tom informovala na svých internetových stránkách. Kvůli desetidenní karanténě byl odložen také její duel v druhé lize s Chrudimí, který se měl odehrát 17. října.

 

Vlastimil Vacek, Právo

"Vzhledem k pozitivním testům nařídila krajská hygienická stanice fotbalistům a realizačnímu týmu A mužstva SK Líšeň desetidenní karanténu," uvedl třetí tým druhé ligy na webu. "Následující utkání třetího kola MOL Cupu a domácí utkání FNL s Chrudimí budou odehrána v náhradním termínu," dodal.

V sobotu se neuskuteční ani dohrávka zápasu Třinec - Vlašim, ve které se opakovaně objevila nákaza covidem-19. Středočeskému celku bylo kvůli koronaviru v nové sezoně odloženo už třetí utkání. V původním termínu se nehrál už duel prvního kola s Hradcem Králové a odloženy byly i zářijové utkání s Prostějovem a Třincem.

Rada znovu v ráži! Ať si rozhodčí žlutou doma vyvěsí a chodí se na ni dívat, až skončím

Vlašim zatím v novém ročníku odehrála čtyři zápasy a se čtyřmi body jí patří jedenácté místo. Třinec je po čtyřech kolech bez bodu na poslední čtrnácté příčce. Líšeň odehrála o dva zápasy víc a s dvanácti body je o skóre třetí za Žižkovem. Na první Hradec Králové ztrácí dva body.

ČTK

Časová osa: MOL Cup

EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.