Kúdela slavil s africkými spoluhráči, šéfa Slavie Tvrdíka to dojalo

21. května 2021 11:30 - Plzeň/Praha

Kauza stopera pražské Slavie Ondřeje Kúdely ještě stále definitivně neutichla. Ostatně údajnou rasistickou urážku na adresu záložníka Rangers Glena Kamary odvolací komise UEFA projedná příští týden. Čtvrteční triumf sešívaných v MOL Cupu a následné oslavy ale ukázaly, že mezi obráncem české reprezentace a jeho klubovými spoluhráči tmavé pleti žádné napětí nepanuje. Důkazem je fotografie, která vznikla na hrací ploše Doosan Areny při pózovaní s trofejí pro vítěze. Nad snímkem se na sociální síti Twitter rozplýval i boss klubu z Edenu Jaroslav Tvrdík.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Kúdelova právní bitva o účast na EURO se blíží. Reprezentační obránce se proti desetizápasovému trestu odvolal a ve středu ho čeká ústní projednání před Odvolací komisí Unie evropských fotbalových asociací (UEFA).

Ať už slyšení dopadne jakkoliv, pozitivní zprávou pro sešívané fanoušky je, že kabina drží pohromadě.

„Tohle je pro mě slávistická fotka roku. Nad všechny poháry. Skutečná Slavia, klub pro všechny. Jsem na naše hráče nesmírně hrdý! Bravo borci," okomentoval zmiňovanou fotografii z oslav Tvrdík.

Slavia ve finále MOL Cupu porazila domácí Viktorii 1:0 gólem střídajícího Simy. Sešívaní tak získali druhý double ve třech letech.

Oči českých fotbalových fanoušků se tak již pomalu ale jistě začínají upínat k evropskému šampionátu, který je na programu na přelomu června a července. Jestli český tým na EURO pojede s Kúdelou, nebo bez, se veřejnost dozví už brzy.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Sportcz (@sport.cz_ig)

 Sledujte Sport.cz také na Instagramu>>>

pb, Sport.cz

Zruší podle vás Odvolací komise UEFA Kúdelovi desetizápasový trest za údajnou rasistickou urážku?


Časová osa: MOL Cup

Filtr článků - MOL Cup


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.