Piták zaplatí Rolkovi večeři

20. dubna 2006 09:03 - HRADEC KRÁLOVÉ

Hrdinou středeční pohárové bitvy mezi Hradcem Králové a pražskou Slavií byl východočeský dlouhán Adrian Rolko. Nepřekonatelný ve vzduchu, obětavý a navíc autor krásné branky, která rozhodla o překvapivém vyřazení favorizované Slavie.

 

PRÁVO/Michaela Říhová

"Michal Šmarda chtěl kopat trestný kop na přední tyč, řekl jsem mu, aby to přetáhl k té zadní. Spoluhráči dobře stáhli bránící hráče a já tam byl sám. Trefil jsem to parádně, ale byl v tom i kus štěstí," liboval si autor gólu.

Podrobnosti z utkání Hr. Králové - Slavia najdete zde.

"Přál bych si v semifinále někoho sem k nám, protože tu máme skvělé diváky. Je jedno, kdo to bude. Tohle vítězství nás určitě může psychicky nakopnout v boji o postup do první ligy," dodal. Výhra nad Slavií pro něj byla dvojnásobná...

"Vsadili jsme se s Karlem Pitákem o večeři. Teď by mohla být dvojnásobná nebo lepší, protože jsem dal gól, který rozhodl. Co si dám, to ještě nevím," liboval si ve středu dvojnásobně vítězný Rolko.

"Adrianovi blahopřeji k postupu i vítězství v sázce. Na večeři zajdeme po sezóně," sportovně gratuloval královehradecký odchovanec Karel Piták. "Propásli jsme první půli a ve druhé jsme marně dobývali královehradecký obranný val. Přes Rolka jsme se nedostali. Diváci tu byli báječní. Nám nezbývá, než bojovat o pohárovou Evropu v lize," dodal.

kft, Právo

Časová osa: MOL Cup

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Patička stránky: