Fanoušek chtěl, aby mu k narozeninám popřál Petr Čech. Ten se nenechal dlouho prosit

6. února 2019 08:03 - Buenos Aires/Praha

I obyčejnému fanouškovi může k narozeninám popřát velká fotbalová persona. Živoucím důkazem je mladý Argentinec Tomas Lozano, který v pondělí oslavil 20. narozeniny. Na Twitteru se přitom svěřil, že jeho největším přáním je, aby mu k nim poblahopřála brankářská legenda Petr Čech. A český gólman svého příznivce nezklamal.

 

Kirsty Wigglesworth, ČTK/AP

„Dnes je mi 20 a moc bych chtěl, aby mi Petr Čech popřál všechno nejlepší. Tvůj největší argentinský fanoušek," napsal Tomas na Twitter.

Protože se informace sociálními sítěmi šíří snadno, tweet se rychle dostal až k českému gólmanovi. A jeho odpověď na sebe nenechala dlouho čekat. Svého fanouška Čech nezklamal a k narozeninám mu opravdu popřál.

„Šťastné narozeniny, přeji ti vše nejlepší!“ reagoval gólman ze svého oficiálního účtu. Přání přitom napsal v Lozanově rodné španělštině. „Udělal jsi mě nejšťastnějším člověkem na světě,“ odpověděl mladý Argentinec. Na tento zážitek zřejmě do konce života nezapomene.

bak, Sport.cz

  1:1 Brighton - West Ham 1:1 dohráno
20210515T21:00:00+0200
Brighton vs. West Ham
Brighton vs. West Ham
Brighton
West Ham

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..