To by byl přestup. United nabízejí za hvězdu Juventusu částku, ze které oči přecházejí

7. března 2019 08:52 - Manchester/Praha

Velký třesk se dost možná chystá v Manchesteru United! Server The Sun přišel s informací, že Rudí ďáblové se chystají nabídnout 120 milionů liber za Paula Dybalu z Juventusu.

 

Giorgio Benvenuti, ČTK/AP

Stát by se tak podle britského webu mělo tehdy, pokud Romelu Lukaku v létě odejde. Juventusu se svoji argentinskou hvězdu příliš nechce pouštět, ale pokud by United skutečně na stůl vyložili 120 milionů liber, tedy v přepočtu přes 3,5 miliardy korun, předpokládá se, že by se v Turíně nabídkou nejspíš přinejmenším zabývali.

Vzhledem k tomu, že Juventus projevil zájem o Lukakua, je možné, že nastane i varianta výměny obou hráčů a příplatku. Manchester United ale není jediným klubem, který o Dybalu stojí. Ve svých řadách by pětadvacetiletého útočníka prý rád měl i milánský Inter. Je tak zatím nejisté, za jaký klub bude Argentinec příští rok hrát.

Koke (vlevo) z Atlétika Madrid se snaží zastavit unikajícího Paula Dybalu z Juventusu.

Sergio Perez, Reuters

bak, Sport.cz

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..