Živě

Hádka mezi Salahem a Kloppem. Hvězdný Egypťan údajně vyhrožuje odchodem z Liverpoolu

19. dubna 2019 19:26 - Liverpool/Praha

Chystá se velké překvapení? Mohamed Salah, útočná zbraň Liverpoolu, se měl údajně dostat do rozepře s Jürgenem Kloppem. Informoval o tom deník AS s odkazem na nejmenované zdroje přímo z kabiny Reds. Situace prý došla tak daleko, že Salah požádal vedení o odchod z klubu.

 

Rui Vieira, ČTK/AP

Šestadvacetiletý Salah se měl dostat do křížku s koučem Kloppem a v zuřivosti měl vedení rovnou požádat o letní odchod. Kvůli čemu se do sebe dvě současné ikony Reds pustily, však španělský deník ani jeho zdroje neupřesnily.

Podle španělských novinářů z AS se incidentem zabývá vedení klubu. Majitelé se údajně snaží klidnit situaci a přesvědčují Salaha, aby myšlenky na odchod vytěsnil z hlavy. Měli mu dokonce přislíbit, že pokud by v létě nadále cítil potřebu Anfield opustit, vyjdou mu vstříc.

Kanonýr Liverpoolu Mohamed Salah (bez dresu) slaví se spoluhráči vítěznou trefu proti Southamptonu.

Andrew Couldridge, Reuters

Pokud by se Salah objevil na fotbalovém trhu, zajisté by o něj byl mezi evropskými velkokluby obrovský zájem. Hráčův agent ale na Twitteru jakékoliv spekulace o rozepři nebo odchodu popřel.

Egypťan letos nasázel do sítě soupeřů 22 gólů v 45 zápasech. V první sezoně za Liverpool nastřílel dokonce 44 branek v 52 duelech. Salah podepsal s Liverpoolem smlouvu loni v létě na pět let. Klub bude nejspíš do posledního kola bojovat o ligový titul. Na začátku dubna čeká Reds souboj o finále Ligy mistrů s Barcelonou. Salahův odchod během následujícího přestupového okna by tak byl velkým překvapením.

pb, Sport.cz

Časová osa: Anglie

EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..