Živě

Na stadion se už nepodívá. Fanoušek Portsmouthu nakopl fotbalistu během utkání play off

19. května 2019 07:55 - Portsmouth/Praha

Napadl ho pěstmi i kopanci. Fotbalista Sunderlandu Luka O’Niena si ze čtvrtečního odvetného zápasu semifinále play off třetí anglické ligy odnesl hodně nevšední zážitek. Po souboji s domácím borcem skončil až za hrazením, které odděluje hrací plochu od diváků. Když se pokoušel dostat zpět na hřiště, jeden z fanoušků ho napadl. Sunderlnand po bezbrankové remíze postoupil do finále.

 

Twitter

Druhá půle odvetného utkání playoff anglické League One nabídla málo vídaný moment. Hostující záložník O'Niena svedl u postranní čáry sprinterský souboj s hráčem Portsmouthu Tomem Naylorem. Fotbalista po vzájemném kontaktu zapadl do hlediště mezi diváky. A pak to přišlo.

Když se čtyřiadvacetiletý záložník pokoušel vysápat zpět na trávník, jeden z fanoušků ho nejprve verbálně a poté i fyzicky napadl. Na televizních záběrech je patrné, jak divák hráče dokonce nakopl.

Do incidentu se poté vložil ještě Lee Cattermole, který si s drzým příznivcem Portsmouthu něco vyříkával. Domácí klub se s hrubým chováním svého fanouška rozhodl vypořádat rázným způsobem. Agresivní divák dostane zákaz vstupu na stadion a na zápasy svého oblíbeného klubu se z hlediště už nepodívá.

pb, Sport.cz

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..