Živě

Tohle se nepovedlo. Televizní kanál uspořádal kvíz, v odpovědi ale měl chybu, kterou opravil sám Petr Čech

4. června 2019 15:34 - Londýn/Praha

Tohle se úplně nepovedlo! Kanály beIN Sports uspořádaly na svém oficiálním twitterovém účtu znalostní kvíz týkající se čistých kont gólmanů v Premier League. V odpovědi ale autor měl chybu, kterou musel opravit sám brankář Petr Čech, jenž byl „odpovědí“ na kvízovou otázku.

 

Phil Noble, Reuters

Otázka, kterou beIN Sports na svém Twitteru položil, zněla: Který gólman udržel nejvíce čistých kont v historii Premier League? Na výběr měli fanoušci možnosti José Reina, Edwin van der Sar, Petr Čech a Tim Howard.

Správná odpověď byla Petr Čech. Twitter beIN Sports se rozhodl k odpovědi přidat i detail v podobě konkrétního počtu čistých kont. Jenže jejich číslo bylo chybné. Uvedli totiž, že český gólman vychytal celkem 161 čistých kont. Ve skutečnosti jich ale je 202.

Navíc měli v beIN Sports smůlu, že Čecha ve svém příspěvku označili. Ten přímo pod chybný údaj zareagoval. „Děláte kvíz a máte odpověď špatně?" divil se.

Správce twitterového účtu ale neztratil hlavu a na chybu zareagoval s humorem: „Další skvělý zákrok od Petra Čecha! Není divu, že udržel celkem 202 čistých kont," napsal a prokázal tak dávku nadhledu.

bak, Sport.cz

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..