Živě

Scholes dostal za sázení na fotbal pokutu a varování: Byla to velká chyba, přiznal

19. června 2019 13:24 - Praha

Bývalý anglický reprezentant Paul Scholes dostal za sázení na fotbal od národní asociace pokutu 8000 liber (230 000 korun) a varování. Někdejší záložník Manchesteru United od srpna 2015 do letošního ledna podal 140 sázek na fotbalové zápasy, čímž porušil pravidla.

 

Profimedia.cz

V prohlášení se za své jednání omluvil. "Byla to chyba. Neměl jsem v úmyslu opovrhovat pravidly. Mylně jsem se domníval, že to nebude problém, když nemám s těmi zápasy nic společného. Ale chápu, že to tak nebylo a měl jsem si to ověřit," uvedl čtyřiačtyřicetiletý Scholes, který byl letos na přelomu února a března 31 dnů trenérem Oldhamu Athletic ve čtvrté lize.

Dvojnásobný vítěz Ligy mistrů a držitel 11 ligových titulů má desetiprocentní podíl v týmu Salford City z páté nejvyšší anglické soutěže. Dalšími spolumajiteli jsou jeho někdejší spoluhráči z Manchesteru United Gary a Phil Nevilleové, Ryan Giggs a Nicky Butt.

ČTK

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..